BomBom ilukaubamaja tutvustus

Bombom ilukaubamaja on Eesti 1. personaalne ilukaubamaja. Mida tähendab personaalne?

See tähendab seda, et meie ilukaubamaja on välja kasvanud ilusalongist Bombshell, koostöös kõikide meie iluspetsialistidega, kes Bombshellis töötavad või meile teenust pakuvad. Me rõhume eriti sellele, et iga iluentusiast peaks leidma just enda jaoks personaalselt sobiva iluhoolduse. See tähendab seda, et kõik mis puudutab iluhooldust peab sobima Sinu keha, naha ja juuksetüübiga. Kõikidele ei saa sobida sama hooldusrutiin, sest kõik me oleme erineva naha ja kehatüübiga, samuti on juuksestruktuur ja tüüp inimestel erinev.

Kõik me oleme unikaalsed ja vajame erilist hoolitsust, mis meie tüübile vastab. Sellepärast on BomBom ilukaubamaja kaasanud kogu oma ilusalongi tiimi, et pakkuda igale kliendile unikaalset hooldust. Tegeleme igapäevaselt sellega, et kategoriseerida kõiki tootegruppe tunnuste ja tüüpide järgi. Meil on selekteeritud  nahahooldustooted naha tüübi ja seisundi järgi. Niisamuti oleme teinud seda juuksetüüpidele vastavalt. Testime tooteid ise igapäevaselt enda peal ja kaasame eksperte.

Lisaks on meie klientidel võimalik broneerida ilukonsultatsioone meie iluspetsialistidega, kes on abiks õige hoolduse leidmisel. Meie iluspetsialistid on kõik väga pikaajalise ja laialdase kogemusega oma valdkonnas ja töötavad hingega selle kallal, et iga kliendi kogemus oleks veatu. Meie veebilehelt leiad ka iluspetsialistide lemmiktooteid ja tootesoovitusi.

Meie inimesed

Adriana Viks
CEO / FOUNDER

Tanel tammsalu
CEO / FOUNDER