Bio Balance Argan Oil Cracked Heel & Foot Balm kreem lõhenenud kandadele 60ml

15.95

Argaaniaõliga sügavalt ja intensiivselt niisutav jalapalsam on kiiresti imenduva koostisega ja ei jäta nahka rasvaseks, sobides ka diabeetilise jala hoolduseks. Pehmendab kuivasid ja karedaid jalgu ning parandab kandadel ning põlvedel olevaid lõhesid. Lisaks ka valgendab tumedaid laike pahkluu ümber. Parandab naha elastsust ja niisutust, et vältida lõhenenud kandade teket.

Orgaaniline argaaniaõli on äärmiselt rikas kasulike toitainete, sealhulgas rasvhapete ja E-vitamiini poolest. See on suurepärane kahjustatud naha taastaja ja toitainetega varustaja, mis hoiab ära edasise kuivuse ja ärrituse. Karbamiid vähendab naha ketendust ja sügelust ning aitab hoida nahka niisutatuna.

Pantenool, glütseriin ja allantoiin niisutavad nahka võimsalt ja tugevdavad selle loomulikku kaitsebarjääri. Lisaks parandab Panthenool kuivade, karedate ja lõhenenud kandade pindmisi nahakahjustusi, aidates tugevdada nahka ja parandades seeläbi naha kaitsebarjääri. Allantoiin soodustab lisaks ka rakkude taastumist.

Gotu Kola ekstrakt on tõhus väikeste haavade paradamisel aidates kaasa fibroblastide proliferatsiooni tekkele ja kollageeni sünteesi suurendamisele ning rosmariini lehtede ekstrakt on tuntud antibakteriaalse toime tõttu, mis aitab kaasa haavade paranemisele omades antiseptilist ja toniseerivat toimet.

Niatsiinamiid takistab nahast eralduvat veekadu suurendades keramiidi ja vabade rasvhapete taset nahas. Samuti pärsib see melanosoomide ülekandumist naharakkudesse, mistõttu see pärsib pigmentatsiooni teket ning veelgi tühusama efekti saavutamiseks mõjutav C-vitamiin melaniini moodustumist, et vältida hüperpigmentatsiooni ja keratoosi teket. Sheavõi ja E-vitamiin rahustavad karedat, kuiva, lõhenenud ja kahjustatud nahka jättes selle siidiselt pehmeks.

Kliiniliste uuringute tulemused:
80% ütles, et nahk on rohkem niisutatud.
70% tõdes lähenenud kandade paranemist.
70% ütles, et nahk on pehmem ja siledam.

* Tulemused põhinevad neljanädalasel läbi viidud testil, milles 30 testijat kasutasid jalapalsamit kaks korda päevas.

50 laos

Bio Balance Argan Oil Cracked Heel & Foot Balm kreem lõhenenud kandadele 60ml

50 laos