Bio Balance Sun Protection Milk SPF50+ päikesekaitsepiim lastele 150ml

22.95

Kerge veepõhise tekstuuriga veekindel ja lõhnavaba päikesekaitsepiim lastele. Tagab täiusliku niisutuse tänu allantoiinile, sheavõile ja pantenoolile. Kaitseb nahka UVA/UVB-kiirguse, infrapuna kiirguse, sinise valguse ja saaste eest.  Sobib spetsiaalselt lastele. Imendub kiiresti, jätmata rante.

Toime:

– Niisutab: Glütseriin niisutab nahka võimsalt ja tugevdab selle loomulikku barjääri. Pantenool niisutab nahka kiiresti ja sügavuti ning avaldab olulist mõju naha barjäärifunktsioonile. Niisutatud ja kaitstud nahk on tõhusalt kaitstud kahjulike päikesekiirte eest.
– Antioksüdant: E-vitamiin on oluline antioksüdant, mis kaitseb nahka erinevate päikese kahjulike mõjude eest, toimides vabade radikaalide püüdjana.
– Rahustab: Allantoiin suurendab rakkude uuenemist, vähendab nahaärritusi ja vähendab transepidermaalset veekadu.Sheavõi rahustab karedat, kuiva, lõhenenud ja kahjustatud nahka.

Kreemil on kerge, nähtamatu tekstuur ja veepõhine koostis. Toode on parfüümivaba ega oma tugevat lõhna. Sobib igale nahatüübile. Lastele alates 3. eluaastast.

50 laos

Bio Balance Sun Protection Milk SPF50+ päikesekaitsepiim lastele 150ml

50 laos