Bio Balance Under Eye Dark Circle Brightening kreem tumedate silmaaluste vastu 15ml

18.95

Tumedaid silmaaluseid ning turseid leevendav ja vähendav silmakreem muudab sinu silmad vaid 4 nädalaga elavamaks, värskemaks ja nooremaks! Lisaks kaitseb õrna silmaümbrusnahka ka edasise võimaliku tumenemise eest. Silmakreem niisutab ja tugevdab nahka, vähendab silmnähtavalt peenikesi jooni ja kortse.

Aitab parandada tekkinud nahaprobleeme:

Palmitoüüloligopeptiid, palmitoüültetrapeptiid-7 aitavad aktiveerida naha mikrotsirkulatsiooni, tugevdades silmaümbruse nahka, seda pinguldades ja parandades naha toonust.

Niatsiinamiid ja C-vitamiin: melaniini ebaregulaarne jaotumine võib põhjustada tumedate ringide tekkimist silmade alla. Niatsiinamiid ja C-vitamiin helendavad hüperpigmentatsioonist põhjustatud tumedaid ringe.

Ennetab tumedate silmaümbruste tekkimist:

Ohutu titaandioksiid kaitseb silmaümbrusnahka edasise päikese käes tumenemise eest.
Soovitatav on kaitsta oma silmaümbrust päikese eest päikeseprillidega.

Parandab ja toidab:

Sheavõi, Cera Alba, lagritsajuure ekstrakt, Gotu Kola ekstrakt, rosmariini lehtede ekstrakt, allantoiin, E-vitamiin ja pantenool: võimas looduslike koostisosade kombinatsioon, mis niisutab silmaümbrust, pinguldab nahka ning aitab vähendada peenikesi jooni ja kortse.

Kliiniliste uuringute tulemused:
72% kasutajatest märkasid tumedate ringide silmnähtavat vähenemist
70% kasutajatest täheldas tursete vähenemist
76% kasutajatest nõustus, et Bio Balance takistas edasist tumenemist
Kuni 21% vähenes tumedate ringide värvus
*Uuring viidi läbi dermatoloogilise kontrolli all 30 osalejaga, kellel olid tumedad silmaalused ja tursed. Toodet kasutati kaks korda päevas 8 nädala jooksul.

49 laos

Bio Balance Under Eye Dark Circle Brightening kreem tumedate silmaaluste vastu 15ml

49 laos