InstaLASH Lash & Face Foam näo ja ripsmete puhastusvaht ripsmepalsamiga 100ml

20.95

InstaLASH Lash & Face 3in1 on näo ja ripsmete puhastusvaht, mis ühendab endas pehme näopuhastusgeeli, ripsmešampooni ja toitva seerumi omadused. Tänu sellele saad igapäevase hoolduse käigus tugevad ja paksud ripsmed. Vaht sobib ideaalselt näonaha hooldamiseks ning ripsmepikenduste ja loomulike ripsmete pesemiseks. Seda võib kasutada nii kodus kui ka ilusalongis.

Tänu hoolikalt valitud toimeainetele mõjub vaht nii näonahale kui ka ripsmetele ja kulmudele. See vaht ühendab endas mitu hooldusetappi ja asendab edukalt teisi näopuhastusvahendeid.

InstaLASH RIPSME- JA NÄOVOHUTUSE EELISED:

  • Pikendatud ripsmete täiuslik puhastus. Lash & Face vaht vähendab ripsmete langemise kalduvust, nii et pealekandmine kestab kauem
  • Tugevdatud ripsmed
  • Toidetud nahk
  • Sisaldab betaiini, mis suurendab ripsmete paksust
  • Ei põhjusta ärritust

Lash & Face sobib kõikidele nahatüüpidele, eriti nahale, mis on kuiv, tuhm, vananev, probleemne, punetav, ärritatud või laienendu kapillaaridega. Lisaks on see hea ka ripsmetele, mis on kahjustatud ja vajavad tugevdamist ning uuendamist, näiteks peale peale ripsmepikenduste eemaldamist. Sobib ka ripsmepikenduste puhastamiseks või pärast kosmeetilisi protseduure, nt. ripsmete lifting, kulmude lamineerimine, et säilitada pikaajalisem protseduuri mõju tänu sobivale niisutusannusele.

  • Earth Marine Water – varustab nahka mineraalidega (mineraalid on naha põhilised ehituskivid), muutes jume säravamaks ja värskemaks. Nahk, mis ei ole nende elementidega pidevalt varustatud, muutub halliks ja väsituks.
  • Actibiome – taastab paljudest keskkonnateguritest ja intensiivsest elustiilist häiritud näonaha tasakaalu. Stress või UV-kiirgus häirib naha pH taset, mille tagajärjeks on nahamured või punetus. Actribioon vähendab punetust, ebatäiuslikkust ja taastab naha mikrobioota, mille häired on sageli nahapõletiku põhjuseks.
  • Betaiin – ideaalne kuivale nahale ja ripsmetele, niisutab tugevalt. Jätab naha siidiseks ja pehmeks, mis on võrreldav parimate silikoonidega. Suurendab naha elastsust, stabiliseerides niiskust. Parandab naha reaktsiooni pesuvahendite ärritavale toimele, puhverdab madala pH-tasemega aineid, rahustab tundlikku nahka. Mõju ripsmetele – ripsmete loomulik kalduvus välja kukkuda väheneb, tänu millele on ripsmeid rohkem ja nad näevad tihedamad välja. Niisutatud ripsmed on tervemad ja altid kasvama.
  • Phytofoam – rikkalikult saponiine – puhastab õrnalt, silub, on antibakteriaalse toimega, niisutab, toidab, pinguldab.

Juba pärast 1-nädalast kasutamist täheldasid katsetajad oma naha tervise ja ilu üldist paranemist.

Ei ole testitud loomade peal.

50 laos

InstaLASH Lash & Face Foam näo ja ripsmete puhastusvaht ripsmepalsamiga 100ml

50 laos