InstaLASH LashBOOST Serum ripsmeid ja kulmukarvu pikendav ja hooldav seerum 5ml

29.95

Kasvata ja ravi oma ripsmeid ja kulme LashBOOST seerumiga. LashBOOST seerum pikendab ja tihendab silmanähtavalt teie ripsmeid ja kulme vaid 15 päevaga, rõhutades naise näo loomulikku ilu. Karvajuured muutuvad tugevamaks ja ripsmed vastupidavamaks väljalangemisele. See on sobiv ripsmeseerum õhukeste ja õrnade ripsmetega naistele. Seerumit soovitatakse kasutada ka vanusest nõrgenenud ripsmetele, kui nende kasvupotentsiaal väheneb ja muutuvad hapraks.

Palsam kantakse ripsmete juurtele, mis tähendab, et see imendub koheselt ja tungib otse karvafolliikulisse, kust algab iga ripsme eluiga. Seerum kohandub ripsmete loomuliku kasvutsükliga ja stimuleerib juuri tõhusamalt töötama. Järelikult kasvab iga uus anageenfaasi sisenev ripse paksemaks, pikemaks ja tugevamaks. See on hästi läbimõeldud lahendus, mis reageerib täpselt kõige tõsisematele ripsmeprobleemidele

Pärast 14-päevast kasutamist on meditsiinilised uuringud näidanud märkimisväärset ripsmete kulmude pikkuse, paksuse, tiheduse ja tugevuse suurenemist.

LashBOOST Serum sisaldab ainult ohutuid koostisosi. Peamine toimeaine on patenteeritud ja uuenduslik WIDELASH®, mis koosneb vitamiinist Biotinylate-GHK matricin.

  • WIDELASH® – tootele maksimaalses koguses lisatud patenteeritud koostisosa, mis tagab ohutu, kuid tõhusa toime.
  • Taimne keratiin – maisi, nisu ja herneste valkude kompleks, mis aitab säilitada õiget hüdratatsioonitaset, täiendab karva struktuuri loovate komponentide puudujääke ja suurendab vabade aminohapete hulka, muutes ripsmed säravaks ja terveks.
  • Pisum Sativum (herne) peptiid – vananemisvastane toime ripsmetele. Sügavniisutab ja hooldab ripsmeid.
  • Kollageen – taastab ripsmete struktuuri, ei lase neil murduda, tugevdab ja taastab nende sära.
  • Kõrge ja madala molekulmassiga hüaluroonhape, pantenool, propüleenglükool – niisutavad ripsmeid, tugevdavad ja annavad neile täiendavat läiget.

Palsam ei sisalda ripsmekosmeetika sektoris populaarset potentsiaalselt kahjulikku bimatoprosti ega selle derivaate!

48 laos

InstaLASH LashBOOST Serum ripsmeid ja kulmukarvu pikendav ja hooldav seerum 5ml

48 laos