InstaLASH LiftBOOST Conditioner ripsmete- ja kulmude lamineerimise järelhooldus 5ml

23.95

LiftBOOST Conditioner on seerum, mis on mõeldud ripsmetele ja kulmudele pärast lifting- ja lamineerimishooldust. See on esimene seda tüüpi toode turul, mille looduslik koostisosade kompleks mitte ainult ei pikenda mõlema hoolduse kestvust, vaid ka tugevdab, toidab ja täiustab teie ripsmeid. LiftBOOST Conditioner kasutatakse ilusalongides lamineerimishoolduse lõpus. Nüüd on see professionaalne palsam saadaval ka tavakasutajale sama kontsentreeritud ja toitva koostisega.

Pärast töötlemist on ripsme- ja kulmukarvad väga kuivad ja pingutatud. LiftBOOST on vitamiinipomm ripsmetele ja kulmudele, mis loomulikult täiendab karva, täidab kahjustatud kohad ja toidab karvu sügavuti. Toiteained muudavad need ripsme- ja kulmukarvad säravaks, pikendades sellega hoolduse vastupidavust. LiftBOOST Conditioner tugevdab teie ripsme- või kulmuhoolduse mõju, tagab kauakestva tulemuse ning aitab hoida rismekarva volüümi ja koolduvust ning fikseerib nende ilusa välimuse.

LiftBOOST Conditioner sisaldab ainult ohutut looduslikku koostisainete kompleksi:

  • Taimne keratiin – maisi, nisu ja herneste valkude kompleks, mis aitab säilitada õiget hüdratatsioonitaset, korvab juuste struktuuri ülesehitavate komponentide puudujääke ning suurendab vabade aminohapete hulka, mis annab ripsmetele sära. Sa näed terve välja!
  • Pisum Sativum (herne) peptiid – vananemisvastane tõuge, mis niisutab ja taastab juukseid põhjalikult.
  • Kollageen – taastab ripsmete struktuuri, ei lase neil murduda, tugevdab neid ja taastab selle sära.
  • WideLash – Biotinylate-GHK (Biotinylate-Gly-His-Lys) vitamiini matritsiini ja pantenooli kombinatsioon, mis lisaks ripsmete taastamisele ja toitmisele stimuleerib juuste kasvu ning suurendab juuste tihedust ja paksust.
  • Kõrge ja madala molekulmassiga hüaluroonhape – niisutab ja sulgeb suurepäraselt karvakutiikulid, muutes ripsmed siledaks, piklikuks ja läikivaks. See rahustab ärritust.

50 laos

InstaLASH LiftBOOST Conditioner ripsmete- ja kulmude lamineerimise järelhooldus 5ml

50 laos