MAVEX jalakreem külmetavatele jalgadele 100 ml

42.00

Annab meeldiva soojustunde, ilma ärrituse ja sügeluseta.

Soojendav ja elustav kreem, mis on valmistatud ravimtaimede ja ürtide väga kontsentreeritud taimeekstraktide sünergilise füto-kompleksiga.

Sisaldavad keerukaid mikrokapseldatud termoaktiivseid tehnoloogilisi toimeaineid, naistepuna ja saialille ekstrakte ning kurkumi, ingveri, nelgi, hõbekuuse ja apteegitilli  eeterlikke õlisid, taimi, mida on alati kasutatud kosmeetiliste abiainetena külmaga seotud ebamugavustunne, halb perifeerne vereringe, lihasvalu, kontraktuurid ja sportlikud tegevused.

See stimuleerib järk-järgult lokaalset kuumutavat efekti ning tagab  jalgadele kohese heaolu, põhjustamata ärritust ega sügelust. See toimib kiiresti nahka ärritamata ja sellel on kahetine toime: Suurendab hemolümfiringet ja stimuleerib naha termoretseptoreid, säilitades selle meeldiva ja tõhusa termilise soojendava efekti. See kauakestev mõju on osaliselt tingitud asjaolust, et termilise kuumutamise toimeained mikrokapselduvad ja vabanevad järk-järgult hõõrdumise tagajärjel liikumise ajal naha kihtidesse.

Masseerige kahjustatud piirkonda ringjate liigutustega, kuni see täielikult imendub. Pärast kasutamist peske käsi hoolikalt. Ärge puudutage silmi kätega pealekandmise ajal ega pärast seda. 

  • Selle mõju suurendamiseks saab seda rakendada pärast jalavanni või kuuma vanni. 
  • Kõrvaltoimete, nagu ärritus, põletustunne või sügelus, puudumise tõttu võib külmade jalgade kreemi kasutada ka kapillaaride hapruse korral.

Dermatoloogilised uuringud on näidanud külmade jalgade kreemi ohutust ja naha suurt talutavust Sobilik diabeetilisele jalanahale.

50 laos

Tootekood: bom459 Kategooriad: , , , Sildid: ,
MAVEX jalakreem külmetavatele jalgadele 100 ml

50 laos