Smilelab Therapy hambaid valgendavad ja tugevdavad maskid 30 min 14 päeva

54.95

Järgmise generatsiooni hambavalgendussüsteem, mis ainult ei valgenda, vaid ka kaitseb ning parandab hambaid! 

Hambavalgendusmaskide uudset ja unikaalset koostist kutsutakse #SMILETHERAPY ‘ks, mis annab kauni naeratuse ja sealjuures tervemad hambad. See justkui SPA kuur Sinu hammastele!

 

 

 

    • Valgemad hambad – eemaldab efektiivselt pindmised plekikesed ja värvimuutused ilma ebamugavuse ja kõrvalmõjudeta.

 

 

    • Ksülitool – valgemad ja tervemad hambad. Vähendab kahjulike bakterite teket ja võitleb hambakatu ja hammaste lagunemise vastu.

 

 

    • Roosad ja tugevad igemed – terved igemed on heleroosad ja annavad meeldiva kontrastsuse. Hambad näivad veelgi valgemad ja ilusamad. SMILETHERAPY hambaid valgendavad maskid soodustavad tervemaid igemeid ja kaitsevad neid põletike eest.

 

 

    • Vedel email– hüdroksüapatiit remineraliseerib hambaid. See on looduslik komponent, mis taastab ja tugevdab hammaste emaili, muutes need vähem läbikumavaks. Hambad muutuvad veelgi tahkemaks, tihedamaks ja valgemaks. Hüdroksüapatiit remineraliseerib hambaid paremini kui fluoriid ja on mittetoksiline.

Smilelab Therapy on seni ainus teadaolevalt efektiivseim, mugavaim ning lihtsaim kodune valgendussüsteem särava naeratuse saamiseks koos tervemate hammaste ja igemetega!

50 laos

Tootekood: bom1860 Kategooriad: , , Sildid: , , , ,
Smilelab Therapy hambaid valgendavad ja tugevdavad maskid 30 min 14 päeva

50 laos