Wunder2 Wunderbrow D-fine 2in1 kahepoolne kulmupliiats ja geeltušš (Brunette)

29.95

WUNDERBROW D-FINE kauapüsiv kulmupliiats ja geeltušš on kahekordne lahendus kulmude piiritlemiseks ja kujundamiseks. Kahe otsaga toode sisaldab kulmude kujundamiseks mõeldud viltuse otsaga pliiatsit ja kergelt toonivat geeli koos spetsiaalse tušist otsikuga kulmude hooldamiseks, paigale seadmiseks ja loomuliku tulemuse saamiseks vähem kui 2 minutiga!

Eelised:

Kõik ühes lahendus loomulike, ideaalsete ja kogu päeva kestvate kulmude jaoks

Kahe otsaga geeltušš ja kulmupliiats hõredate kulmude kujundamiseks ja tihendamiseks

Kerge kulmugeel kinnitab ideaalsete kulmude saamiseks karvalaadsed loomulikud kiud

Viltuse otsaga kulmupliiats tagab ühtlaselt pealekantava koostisega täpse kujundamise

Tehnoloogia:

WUNDERBROW D-FINE kulmupliiatsil on viltune ots, mis võimaldab seda peale kanda täpselt ja joonistada eriti peened karvalaadsed jooned, et tulemus näeks välja nagu loomulikud kulmukarvad. Kauapüsivat ja lihtsalt peale kantavat toodet on võimalik kasutada õrnade tõmmetega pehme tulemuse saamiseks või tugevate tõmmetega, et kulme pikendada. WUNDERBROW D-FINE kulme paigal hoidev toonitud geel sisaldab karvalaadseid kiudusid ja pigmente, mis on segatud geeliga Permafix Gel, mis lukustab kulmuvärvi ja kiud kulmudele, muudab need tihedamaks ja hoiab neil loomulikult paigal pika aja jooksul

 

WUNDER2 tulemused:

WUNDERBROW D-FINE on lihtne viis saada loomulikud ja ideaalselt kujundatud kulmud vähem kui 2 minutiga. Tulemuses saad kindelolla kogu päeva. Kahe otsaga pliiats ja geel muudavad ka kõige hõredamad ja korrastamata kulmud kiiresti ja minimaalse vaevaga kauniteks.

Toonivalik::

 

 

 

    • BRÜNETT

 

 

  • MUST/PRUUN

50 laos

Tootekood: bom1575 Kategooriad: , , Sildid: , , , ,
Wunder2 Wunderbrow D-fine 2in1 kahepoolne kulmupliiats ja geeltušš (Brunette)

50 laos